Ako to funguje?

HuraZlavy.sk Vám ponúka každý deň výrazné zľavy
vo výške 50 až 90 percent na rôzne služby a tovary.
Takéto zľavy sa nám darí dohadovať vďaka systému hromadného nakupovania, ktorý si na Slovensku a aj v zahraničí získal veľkú popularitu.

Každá zľava je časovo obmedzená, takže sa dá kúpiť iba v určitom čase.

Niektoré zľavy sa aktivujú, až keď si ich kúpi určitý počet zákazníkov. Preto neváhajte a odporučte našu ponuku svojim priateľom. Čím viac Vás bude, tým zaujímavejšie zľavy Vám budeme môcť ponúknuť.

Ak sa Vám ponuka naša ponuka zapáčila, neváhajte a kúpte si zľavový kupón, ktorým zaplatíte v zariadení, alebo obchode, ktorý zľavu ponúka.

Páči sa Vám dnešná zľava? Kúpte si ju! Je to jednoduché.

1. Kliknete na tlačidlo Objednať.

2. V košíku si vyberiete, koľko kupónov si chcete kúpiť. Dobre si však prečítajte podmienky danej zľavy, pretože v niektorých prípadoch môže byť počet kupónov na jednu osobu obmedzený.

3. Potom vyplňte mail, na ktorý Vám príde zľavový kupón a Vaše meno.

4. Ak chcete zľavový kupón niekomu darovať, tak aj jeho meno. Skontrolujte, či ste zadali správnu e-mailovú adresu.

5. Ak zľavový kupón kupujete na firmu a chcete si ho dať do účtovníctva, nezabudnite vyplniť aj Vaše fakturačné údaje.

6. Vyberte si spôsob platby, môžete platiť buď kartou, alebo internet bankingom VÚB. Ak máte inú banku, odporúčame platbu kartou, alebo klasickým prevodom. Pri prevode nezabudnite uviesť správny variabilný symbol.
GARANTUJEME VÁM, ŽE PLATBA JE ABSOLÚTNE BEZPEČNÁ. S Vašimi údajmi prichádza do kontaktu len banka, ktorá nám pošle informáciu, že ste uhradili. Hneď, ako nám platba nabehne, Vám pošleme kupón.

7. S kupónom chodťe do prevádzky, ktorá poskytla zľavu a užite si...